Kurumsal

Ahşap ile ilgili her türlü projeye sınırsız çözümler üreten Birlik Mobilya 1990 yılından bu yana 3000 m2’ lik Kartal Fabrikasında, 50 kişilik kadrosu ile ahşap sektöründe hizmet vermektedir.

Masif doğramada; üstün teknolojideki bilgisayar kontrollü makinelerimizde Alman normlarında – gerektiğinde kişiye özel çözümler sunularak – her çesit agaçtan üretim yapılmaktadır.

Imalatımızda kullandığımız tüm ithal kereste, bilgisayar kontrollü kurutma fırınımızda kullanılacağı yerin durumuna göre kurutmaya tabi tutulmaktadır.

Emprenye ve lamine işlemleri yapıldıktan sonra üstün teknolojideki bilgisayar kontrollü makinelerde, her cins ağaçtan üretilip, cila hanemizde özel ithal su geçirmeyen buna karşı havayı geçirerek mekanın hava almasını sağlayan, dış hava koşullarına karşı ahşabı koruyan boyalarla boyandıktan ve cilalandıktan sonra, montaj yapılmaktadır.

Günümüzde tüketicinin özlem duyduğu ahşap sıcaklığını, şıklık ve dayanıklılığını, her türlü inşaat, restorasyon gibi uygulamalarda rahatlıkla kullanılabilen ahşap pencere, kapı ve kış bahçesi sistemlerine taşıyan Birlik Mobilya; kalite, şık dizayn, uygun fiyat ve farklı fonksiyonel çözümleri birlikte sunmaktadır.

Doğa’ya saygı

• Ahşap pencerede; orijinal Alman profili, emprenye edilmiş üç parça laminasyon, çift conta, çift ısı kanalı ile ısı ve ses izolasyonu, su tahliye kanalı, benzersiz birleşim detayları, aksesuarda ithal, çift açılır, katlanır, giyotin ve sürgü sistemleri ile birlikte renk çesitliğini;

• Ahşap kapıda; zengin model çesitleri, kaplama, laminat, masif özellikte, işyeri, banka, ofis, otel, hastane, konut, vs. kapıları ile yeni bir ayrıntıyı; Ahşap doğallığı ve sıcaklığı ile birlikte sunuyoruz.

Doğrama ve kapının yanı sıra büro, hastane, otel, resmi kuruluş binalarının komple tefriş ve dekorasyon işleri konusunda da en iyi hizmet verilmektedir. Dünya standartlarındakı yüksek teknolojiye sahip tesisleri ile hizmette ve üründe önce ‘kalite’ yi gözeten Birlik Mobilya kurumsal yapısı ve organizasyonu, sorumluluk bilinci, ciddiyeti ve güvenilirliği, ilkleri ve ilkeleriyle saygınlık kazanmış bir kuruluştur.